Také to znáte?

Také to znáte?

Natírání v plném proudu, vy zabraní do práce, plechovka s barvou v jedné ruce, mokrý štětec v druhé, když v tom ve vaší kapse zazvoní telefon. A kdo může volat profesionálnímu malíři? Možná nový zákazník, který by rád využil vašich služeb.

Zavolat později někdy není řešením. Když hovor nevezmete vy, přijme ho někdo jiný.

Co teď? Plné ruce náčiní, telefon vyzvání o sto šest a vy se rozhlížíte, kam plechovku a štětec odložit. Na podlahu? Tam hrozí riziko, že ve spěchu o nádobu zakopnete a barvu rozlijete. Možná si také pěkně zamažete ruce, jak s ní budete pobíhat a hledat správné místo. Nedejbože, aby vám nádoba vyklouzla z ruky. A co se štětcem? Strčit do druhé kapsy? Nebo opřít o plechovku? Anebo položit na zem a doufat, že se nepřilepí k novinám nebo nezašpiní od prachu?

Než to všechno vyřešíte, telefon přestane zvonit. A vy už se zpět nedovoláte.

Nenechte se takovou situací zaskočit. Buďte připravení volajícímu zákazníkovi kdykoliv vyhovět. S chytrým pomocníkem smartgriff budete rychlejší. Plechovku drží pohodlná rukojeť, pomocí níž nádobu snadno a bez zašpinění položíte na bezpečné místo. Díky plastovému povrchu nehrozí, že vám nádoba ve spěchu upadne na zem. Součástí je také praktická odkládací vidlice na štětec, do které jej v případě potřeby odložíte. Barva z něj bude odkapávat zpět do plechovky a nikoliv všude kolem.

Nedejte konkurenci náskok a objednejte si držák smartgriff hned teď.